(044) 466 4090
(050) 943 4207
(067) 441 7667 (Viber,Telegram)

Viessmann сприяє прориву в екологічно чистому опаленні воднем

Viessmann сприяє прориву в екологічно чистому опаленні воднем

Viessmann сприяє прориву в екологічно чистому опаленні воднем

Viessmann розробляє інноваційні газові прилади для чистого водню;
Комплект для модернізації для легкого переходу з газу на нове джерело енергії;
Інші системи для виробництва тепла та електроенергії перебувають у стадії підготовки.
У будівельному секторі можна досягти цільових показників клімату. Компанія Viessmann була одним із перших виробників у світі, які розробили газові конденсаційні котли, які можуть працювати на чистому водні і, отже, не виділяють CO2. "Цим проривом ми зробили гігантський крок до реалізації цілей Паризької угоди в будівельному секторі", - каже Маркус Клауснер, технічний директор Viessmann Climate Solutions SE.
 Перетворення природного газу на водень всього за кілька простих кроків
Прототипи, готові на 100% H2, які в даний час працюють на випробувальних стендах в центрі досліджень і розробок у штаб-квартирі компанії в Аллендорфі (Едер) в Північному Гессені, засновані на перевірених конденсаційних котлах, що серійно випускаються, для природного газу і газу. адаптовано до вимог експлуатації, адаптованих до чистого водню. Основні модифікації включають, зокрема, адаптацію пальника та нову розробку системи горіння, контролю та управління полум’ям.
Вибрана технічна концепція дозволяє пристроям пізніших серій працювати з природним газом та сумішами природного газу з воднем, а також із чистим воднем. Це означає, що нові конденсаційні котли можуть працювати на природному газі, як звичайні газові котли, до перемикання подачі газу та підготовлені до майбутнього на чистому водні. Для роботи з новим джерелом енергії необхідно замінити лише вузол пальника, навіщо розробляється економічний комплект модернізації. Переобладнання на новий пальник може бути виконане кваліфікованим майстром за кілька простих кроків і за короткий термін.
Після випробувань прототипу слідують етапи атестації, випробувань на довговічність та, нарешті, використання нових пристроїв у реальних системах опалення. Перше практичне застосування відбудеться в Кайзерсше (Рейнланд-Пфальц) на початку 2023 року в рамках проекту SmartQuart, який фінансує Федеральне міністерство економіки.
Повний водневий портфель у майбутньому
Компанія Viessmann має великий досвід роботи з водневими системами опалення. Тільки в 2020 році на ринок було виведено близько 150 000 газових конденсаційних котлів серій Vitodens 300 та Vitodens 200, які можуть використовувати не менше 20 відсотків водню в природному газі і навіть легко та ефективно перетворювати 30 відсотків домішок на тепло. В даний час розробляються додаткові системи конденсації, для більшої продуктивності, а також паливні елементи і блокові теплові електростанції, що використовують водень. Будучи лідером інновацій у галузі, компанія в майбутньому пропонуватиме повний портфель практично для кожної програми.
Використання водню має вирішальне значення для досягнення кліматичних цілей
Ринок опалення відіграє вирішальну роль у досягненні кліматичних цілей до 2045 року. Необхідна декарбонізація може бути досягнута лише на широкій основі, якщо використовуються всі технологічні можливості. Таким чином, фахівці бачать рішення для надійного, безпечного, доступного і водночас кліматично-нейтрального теплопостачання в розумному поєднанні, в якому на додаток до електрики використовуються відновлювані джерела енергії. Зокрема, велике значення матиме «зелений» водень. Його використання, особливо в існуючих будинках, є послідовним способом зробити теплопостачання кліматично нейтральним. Крім того, при використанні водню на ринку опалення є значна кількість CO2. Скорочення можуть бути досягнуті, щоб до 2045 року побудувати будівлю, яка не впливає на клімат.

Повернення до списку